Які є магазини і ринки в Кароліно-Бугазі

Які є магазини і ринки в Кароліно-Бугазі

В Одеській області, на відстані 50 км від Одеси, розташований невелике селище для комфортного спокійного відпочинку. Туристам не варто сподіватися на магазини в Кароліно-Бугазі. У селі і поблизу відсутні гіпермаркети, торгові центри і великі ринки. Якщо вам необхідно зробити масштабні покупки, заздалегідь все купите в Одесі або Затоці. У селищі ви зможете придбати лише продукти харчування, сувеніри, медикаменти, пляжні аксесуари та інші товари першої необхідності.

Магазини

Найзручніший магазин в Кароліно-Бугаз – супермаркет, це «Чайка» або «Універсам студентський». Розташовані вони на центральній вулиці населеного пункту – Приморської. Є і міні-маркет під назвою «Апельсин», розміщений поруч з готелем Flamingo beach club. Туристи і жителі селища часто відвідують його. Всі хвалять не тільки асортимент, але і якість продуктів. Ви можете купити:

  • Хліб і випічку;
  • Молочну продукцію;
  • М’ясо, ковбасу;
  • Дієтичні яйця;
  • Свіжі овочі та фрукти.

Але в сезон курорту рослинні товари варто купувати на місцевому ринку або в спеціалізованій наметі з продажу овочів. Там вони свіже, і асортимент значно ширше.

У селищі працюють дві точки з продажу спиртних напоїв. Любителі посиденьок біля моря або ті, хто ввечері захоче розслабитися на зручній терасі з келихом свіжого пива, смачного вина, зможуть оцінити їх під шум моря або просто насолоджуючись природою.

На Приморській вулиці розташований ринок Кароліно-Бугаз. Крім свіжого м’яса або риби, домашніх молочних продуктів і овочів з плантацій місцевого населення, ви можете купити тут купальники, надувні круги та іграшки для малюка, матрац для пляжу або плавання по хвилях. Є в населеному пункті і свій блошиний ринок, де пропонують відпочивальникам цікаві речі, щоб вони не тільки були нагадуванням про відпочинок, але і використовувалися будинку. Такий невеликий асортимент цілком достатньо мати для відпочинку. А головне, що ви зможете познайомитися з усім багатством родючої землі Бессарабії.

Який асортимент продукції і ціни на неї

У магазинах продаються товари, які можуть знадобитися відпочиваючим в будь-який час. Це продукти прискореного приготування і їжа, що вживається на вулиці. Трохи багатший вибір пропонують ринки з продукцією від місцевого населення. На «базарчику» зустрічаються лавочки з сувенірами, а намети розташовані майже на всіх сільських вулицях.

Ціни на курортах вище, ніж в інших містах, але вони досить лояльні.

У Кароліно-Бугазі багато доступних ринків і магазинчиків. З урахуванням розмірів селища зовсім просто можна знайти прилеглу торгову палатку. Хочете перекусити не в місцевому кафе – відвідайте універсам або універмаг. Вони чекають вас. Вирішили посмажити шашлики – йдіть на ринок за свіжим м’ясом. А сувеніри будуть вам пропонувати на кожному кроці.