Як доїхати в Кароліно-Бугаз із Запоріжжя

Як доїхати в Кароліно-Бугаз із Запоріжжя

Кароліно-Бугаз розташований в Овідіопольському районі Одеської області. Як і селище Затока, він є швидко розвиваються турцентрів України. 20-кілометрова піщана смуга пляжів одного оздоровчого центру непомітно перетікає в пляжі іншого. Прекрасний мікроклімат, чисте повітря, яскраво світить сонце і тепле море залучають на це узбережжя Чорного моря багато туристів з усієї Республіки і з-за кордону. Тому нижче ми розберемо, як доїхати із Запоріжжя в Кароліно-Бугаз.

Види транспорту

Якщо у вас є автомобіль, можна дістатися до курортного містечка на особистому транспорті. Відстань 532 км, витрата палива складе 43 літри. На дорогу піде 5-8 годин, в залежності від швидкості руху.

При відсутності приватного транспорту, можна скористатися таксі. Вартість – від 3 000 грн. ($ 110). Непоганий варіант, якщо ви подорожуєте вчотирьох. Або мікроавтобус на 10-12 осіб. Він буде вигідний кільком сім’ям, які вирішили разом провести відпочинок.

Залізна дорога

Наступний варіант – залізничний транспорт. З вокзалу міста Запоріжжя відходить багато поїздів. Правда, прямого рейсу Запоріжжя Кароліно-Бугаз немає. Доведеться робити одну або дві пересадки. Ми вкажемо на проїзд з однією пересадкою.

Це рейси через:

  1. Київ. Час в дорозі 1 день 4 години. Вартість проїзду 1 318 грн. ($ 47,5);
  2. Вінницю. Час в дорозі 1 день 9,5 годин. Вартість проїзду 1 281 грн .;
  3. Жмеринку. Час в дорозі, як в попередньому пункті. Вартість проїзду 1 243 грн .;

Всі інші маршрути мають дві пересадки, одна з яких буде обов’язково в Одесі. Але це більше двох днів шляху.

Автобус

Тепер подивимося, як дістатися з Запоріжжя в Кароліно-Бугаз автобусом.

Автобусні маршрути складаються з двох частин. Прямого рейсу немає. Перша частина шляху це Запоріжжя – Одеса.

Компанія Автолюкс пропонує 4 рейси. Автобуси від’їжджають з автовокзалу і приїжджають до Одеси на автостанцію Привокзальна.

Два рейси з однією пересадкою:

  1. 7:30. Час в дорозі 30 годин. Вартість квитка 739 грн .;
  2. 14:00. Час в дорозі 24 години. Вартість квитка 739 грн .;

Два рейси без пересадки:

  1. 17:20. Час в дорозі 13,5 годин. 610 грн .;
  2. 20:00. Час в дорозі 18 годин. 739 грн.

В автобусах «Автолюкс» є:

  • туалет;
  • вайфай;
  • Розетки.

Це можна побачити на фото, коли клієнт цікавиться автобусними маршрутами між цим двома містами.

Однак найвигідніший маршрут у перевізника Дентранс. Він забирає пасажирів на парковці біля ТРК City Mail і привозить їх до Одеси до ж / д вокзалу. Час в дорозі близько 9 годин, а ціна квитка – 508 грн. Як бачите, швидше, дешевше і зручніше. Це підтверджують і відгуки людей, які користувалися саме цим рейсом.

Тому що в готелі Кароліно-Бугаз зручніше добиратися з автостанції на «Привозі», а вона навпроти залізничного вокзалу. Всі автобуси і маршрутки починають шлях звідси. Відправлення – кожні 20-30 хвилин.

літак

Є і авіарейси. Треба дістатися до міжнародного аеропорту Одеси, а звідти 40 км до Кароліно-Бугаз.

Найшвидший і дешевий переліт з пересадкою в Києві здійснюється компанією WindRose о 7:00. Час в дорозі 4:45, а вартість квитка – 3 980 грн. Увечері, о 20:15, свої послуги пропонує перевізник Turkish Airlines. Але рейс невигідний. Пересадка буде в Стамбулі, що збільшує і час у дорозі (майже 13 годин), і вартість квитка (6 100 грн.).

Ось так можна дістатися з Запоріжжя в Кароліно-Бугаз. Вибір за вами!