Відпочинок з компанією в Кароліно-Бугазі

Відпочинок з компанією в Кароліно-Бугазі

На курорт їдуть відпочивати різні категорії людей. Це може бути сімейна пара у віці, молоде подружжя або компанія. Наша стаття про те, як провести відпочинок з компанією в Кароліно-Бугазі, розташованої в Одеській обл. Республіки Україна.

На жаль, Кароліно-Бугаз поки більше підходить для спокійного відпочинку. З розваги для компанії можна відзначити тільки дискотеки в трьох ресторанах селища плюс місцевий аквопарки. Нічого доступного більше немає. Але коли мова йде про компанії, маються на увазі молоді люди до 30-35 років. Отже, і розваги повинні бути відповідними. Зазвичай передбачається активний відпочинок.

Однак тут прекрасна транспортна розв’язка, а поруч інші курортні селища і Одеса (40 км). Таксі, маршрутки, автобуси і електрички постійно курсують в ту і іншу сторону. Тому багато компаній надходять так: бронюють готель в Кароліно-Бугазі, купаються на місцевих пляжах (вони доглянуті, а вода чиста), а для захоплюючих розваг відвідують сусідні райони, в основному, Одесу.

Види активного відпочинку

Отже, вам набридло просте купання в морі і лежання на шезлонгу. Тоді рекомендуємо перейти до активного відпочинку.

Серфінг

Радимо відправитися на одеський пляж «Острів скарбів». Тут функціонує SurfLaguna. Ця серфінг станція вважається кращою в районі з катання на САП-дошці. У прокатному пункті ви знайдете все необхідне обладнання для заняття серфінгом.

Курс навчання складається з трьох етапів:

 1. Теорія на березі;
 2. Катання на воді з інструктором;
 3. Самостійний вихід.

Ціна двогодинного курсу – 1 250 грн. ($ 45). Ви заощадите, якщо заплатите за тиждень 4 500.

Подібні послуги пропонує і інший одеський пляж, Калетон. За вартість від 350 грн. ви пройдете інструктаж, отримаєте спорядження, освоете сап-дошку і зможете на ній зустріти світанок!

Дайвінг

Якщо не подобається дошка, спробуйте зайнятися підводним плаванням. Рекомендуємо два місця в Одесі. Ви можете оплатити тільки разове занурення або 7-денний курс навчання.

На альпіністка пляжі в центрі дайвінгу для навчання бажаючих використовуються система PADI (США). Сертифікований інструктор викладає теорію підводного плавання, потім проводить ознайомлювальне пірнання, а потім занурить вас на глибину. За пробне занурення доведеться заплатити 850 грн.

Альтернатива – пляж Чайка. На ваш вибір пропонується одноразове пірнання і повне навчання (видається сертифікат). Є можливість для:

 • Романтичного нічного занурення;
 • Пірнання з борту катера;
 • Супровідний зйомки.

Ціна послуги в межах 700-1000 грн.

На пляжах Одеси є і інші активні розваги:

 • Катання на банані, гідроциклі та човні;
 • Політ на парашуті за катером;
 • Підводна охрта;
 • Турбіновая дошка;
 • Водні лижі та ін.
 • Катакомби

В Одесі можна побувати і в знаменитих катакомбах, які в світі вважаються найзаплутанішими, і немає їх повних планів! Гранична глибина становить 100 метрів, але екскурсійні групи опускаються тільки до 20 м., А програма триває 1 годину.

Катамаран «Хаджибей»

У Затоці організовуються прогулянки на трьохпалубному пароплаві з відкритою терасою. Є музичний салон, організовується дискотека. Завдяки затишній атмосфері молоді люди можуть приємно провести час.

Вилкове

Хочете побувати у Венеції, не відвідуючи Італії? Тоді вам в Вилково. Це місто човнів, каналів, рибалок і виноробів. В «Українській Венеції» ви скуштуєте смачної риби, вас наспівають якісним вином, і ви на гандоли прокотитеся по старій частині міста.