Відпочинок на першій лінії в Кароліно-Бугазі

Відпочинок на першій лінії в Кароліно-Бугазі

Кароліно-Бугаз — приємне місце на Чорноморському узбережжі між затокою і Грибівкою. Не надто далеко від Одеси (всього 50 км по трасі), але тут вже набагато спокійніше, ніж у місті. Більш свіже повітря, більш чисте море і високі хвилі через відсутність хвилерізів. На цьому маленькому курорті в Одеській області майже завжди малолюдно. І ще одна перевага курорту-відпочинок на першій лінії в Кароліно-Бугазі буде коштувати набагато дешевше, ніж на березі в Одесі.

Де зупинитися в Кароліно-Бугазі: в готелі або апартаментах?

Кароліно-Бугаз – дуже невелике селище, і тут маленький вибір місць для житла. Можна зупинитися в одному з міні-готелів або орендувати апартаменти. Апартаменти в Кароліно-Бугазі вам підійдуть, якщо:

  • у відпустці ви плануєте купувати продукти і готувати їжу самостійно;
  • ви не любите атмосферу готелів;
  • ви приїжджаєте на відпочинок великою компанією і хочете жити в одній квартирі все разом.

Мабуть, у всіх інших випадках краще зупинитися саме в готелі. Це набагато зручніше:

  • при готелі майже завжди є ресторан, в якому можна смачно харчуватися протягом всієї відпустки;
  • у номері постійно прибиратиме Покоївка, вам не потрібно турбуватися про чистоту постільної білизни та рушників-їх будуть міняти регулярно або навіть на першу вашу вимогу;
  • у готелі все заточено під приємний відпочинок – це і хороший вид з вікна, і різні аксесуари;
  • у більшості готелів, наприклад, як у готелю Flamingo beach club, є власний басейн з очищеною водою;
  • готелі розташовані поруч з берегом, так що не потрібно турбуватися про дорогу до моря.

Скільки коштує оренда житла в Кароліно-Бугазі?

У несезон, як правило, житло не здається зовсім. Туристи їдуть в Одесу, де в будь-який час року є чим себе зайняти. У сезон же ціни будуть такими: від 2300 грн за тиждень Проживання в двомісному номері без дітей. Правда, за таку ціну не доводиться розраховувати на безкоштовний сніданок. Зате відпочити можна реально доступно, а це важливо.

Якщо ви хочете отримати безкоштовний сніданок, відмінний вид з вікон, кондиціонер, ліжко з ортопедичним матрацом, то готуйтеся заплатити близько 15 000 грн за тиждень проживання. Причому в цю суму не входить харчування в ресторані. Розрахуйте, скільки ви зазвичай витрачаєте за один прийом їжі в ресторані, і помножте цю суму на кількість обідів і вечерь в ресторані за час відпустки.