Ресторани і кафе в Кароліно-Бугазі

Ресторани і кафе в Кароліно-Бугазі

Кароліно-Бугаз — невеликий затишний курорт в Одеській області, розташований між затокою і Санжейкою. Тут немає фешенебельних п’ятизіркових готелів і дорогих ресторанів. Зате є затишні сімейні ресторанчики, пляжні кафе з домашньою їжею, бари і караоке-бари. Уздовж узбережжя розташовані міні-готелі і бази відпочинку, і майже на кожній з них є або свій ресторан, або своя їдальня. Харчуватися в них можуть не тільки постояльці, а й просто гості з вулиці. Звичайно, це найкращий варіант-приїхати на відпочинок в Кароліно-Бугаз і зупинитися, наприклад, в готелі Flamingo beach club. У готелях такого типу є ресторани з різноманітною смачною кухнею, а в меню зроблений акцент на морепродукти і рибу.

Ресторани в Кароліно-Бугазі – це ресторани при готелях

Якщо ви хочете пообідати або повечеряти в якомусь незвичайному, не готельному ресторані, вам доведеться поїхати в Затоку або навіть Одесу. Оскільки все ресторанне життя Кароліно-Бугаза обмежена ресторанами при готелях. Так, в деяких з них годують дійсно дуже смачно. Окремо варто відзначити:

  • Ресторан При готелі Flamingo beach club. Гості готелю оцінюють роботу кухарів набагато вище очікуваного. Ситні, різноманітні сніданки. Мідії, рапани, свіжа риба – все це є в меню ресторану. Також гості хвалять кондитера ресторану, особливо-його листкові торти. У цьому ресторані можна зайняти столик біля озера і повечеряти з красивим пейзажем;
  • Ресторан При готелі SeaZone. Відвідувачі ресторану відзначають смачну італійську кухню, особливо виділяють піцу. Також в цьому ресторані смачні закуски, наприклад, кільця кальмарів в темпурі. Сюди можна прийти на комплексний обід, і поїсти смачно, при цьому недорого. Правда, деякі гості скаржаться, що страви бувають кілька пересолені. Про всяк випадок просите, щоб в вашу порцію додали поменше солі. Якщо що, сільничка на столі завжди допоможе вам зробити блюдо солоним на ваш смак;
  • Ресторан при Villa Solomare. Цей готель розташований поблизу від двох попередніх. Тут різноманітне, дуже багате меню. Є як страви італійської кухні (піца), так і української (вареники, борщ). Традиційно є страви на мангалі – овочі, м’ясо, риба. За відгуками гостей, безкоштовні сніданки – не найсильніша сторона готелю. Зате обід і вечеря дуже гідні.

Словом, навіть на такому невеликому курорті можна дотримуватися принципів здорового харчування. Салати і страви зі свіжих овочів, м’яса, можна знайти практично в будь-якому ресторані Кароліно-Бугаза.