Пляжі для відпочинку в Кароліно-Бугазі

Пляжі для відпочинку в Кароліно-Бугазі

Кароліно-Бугаз — невеликий затишний морський курорт в 50 км від Одеси. У сезон сюди відправляються самі одесити, яким душно в місті, повних туристів. Тут широкі піщані пляжі, а ще сюди можна дістатися на електричці. Відмінний варіант транспорту для тих, кому не подобається стояти в пробках. А влітку на виїзді з Одеси пробки бувають неабиякі: якщо не пощастить, можна їхати 3-4 години замість години. Кароліно-Бугаз з двох сторін омивається водоймами. З одного боку-Дністровський лиман, з іншого – Чорне море. Але пляжі для відпочинку в Кароліно-Бугазі – його головна перевага.

Центральний пляж Кароліно-Бугаза-доступний відпочинок на морі

Це найпопулярніший пляж курорту. Він розташований уздовж центральної дороги і завжди багатолюдний. Незважаючи на це, на центральному пляжі Кароліно-Бугаза досить чисто. Крім того, на пляжі є:

  • прокат сап-бордів, катамаранів, гідроциклів;
  • катання на “банані”, “плюшці”, ” акулі”;
  • високі надувні гірки для дорослих;
  • надувні басейни для самих маленьких.

І, звичайно, можна взяти в оренду на день лежак і парасольку.

Уздовж центрального пляжу зосереджено безліч барів, пляжних кафе, ресторанів, караоке. Ціни середні: дешевше, ніж в Одесі, але не надто вже дешево.

Дикий пляж Кароліно-Бугаза – більш відокремлене місце

Щоб дістатися до дикого пляжу, доведеться пішки прогулятися близько 15 хвилин. Вийдіть на центральний пляж і рухайтеся уздовж берега в бік селища Грибівка. Скоро почнеться менш облагороджена місцевість-без атракціонів, розваг, кафе і магазинів. Тут менш людно, деякі люди зупиняються з наметами і приїжджають на машинах. Вода тут дуже чиста, а ось пісок – не дуже. Зате тут простіше розслабитися, ніж на центральному пляжі. Якщо ви любите відокремлений відпочинок в Україні, то вам підійде цей пляж.

Приватні пляжі в Кароліно-Бугазі — чисті і закриті

На проміжку Чорноморського узбережжя в Одеській області (від Санжейки до Затоки) розташовано багато готелів, у деяких з них є свої приватні пляжі. Наприклад, на шляху в Затоку розташований готель Flamingo beach club. Біля самого готелю Розташований відкритий басейн з чистою водою, є парасольки, м’які шезлонги. Зручно, що тут же можна скористатися послугами ресторану: поснідати, випити смачний коктейль або просто келих свіжого розливного пива. Також у готелю є своя зона пляжу-до води всього 120 метрів. Можна безкоштовно скористатися шезлонгом і парасолькою, щоб відпочити на пляжі з максимальним комфортом.

Якщо ви цінуєте приватність, комфорт, і готові за це платити, то вам підійде відпочинок в подібному міні-готелі з доступом до пляжу.