Під час відпустки на відпочинок в Кароліно-Бугаз

Під час відпустки на відпочинок в Кароліно-Бугаз

Не секрет, що багато людей вважають за краще брати відпустку влітку. Хоча є родзинка і в зимовий відпочинок. Піднімаєтеся в гори, катаєтеся на лижах і санках, граєте в сніжки, дихаєте чистим повітрям і спускаєтеся на рівнину свіжішим. Але фак залишається фактом: більшість громадян вважає за краще тепле море і загоряння на пляжі, ніж гори і катання на лижах. Тому подивимося, як і в який час провести відпустку в Кароліно-Бугаз Одеської обл.

Коли приїжджати на курорт

Сезон триває 4-4,5 місяці. Починається він в середині травня і завершується в кінці вересня. Коли приїжджати в Кароліно-Бугаз, питання риторичне. Люди різні і у кожного свої смаки і переваги.

Якщо плануєте витратити на новорічні галасливою компанією і любите тепле море, рекомендуємо приїжджати на чорноморське узбережжя в поледнего два місяці літа. Середня температура в липні в Кароліно-Бугаз буде близько 30 градусів. Вода нагріється до 26 градусів. Аналогічна ситуація буде і в серпні. Так що переохолодження, особливо дітям, не загрожує. Липень і серпень вважаються самими гучними місяцями в селищі, де постійно живе трохи більше 2 тис. Чоловік.

Якщо потрібно спокійний і бюджетний відпочинок, приїжджайте в кінці останнього місяця весни, а ще краще – в першій половині першого місяця осені (ще можна купатися). У травні і вересні номер в готелях і приватне житло буде доступно за нижчою ціною, ніж в липні і серпні. Та й вартість на продукти, овочі та фрукти знизиться. Звичайно, розваг буде менше, але тут, як то кажуть, треба вибирати, що вам важливіше.

Що брати з собою

Тут також все залежить від конкретної людини.

Ми рекомендуємо обов’язково брати на відпочинок в Кароліно-Бугаз наступні речі:

 • Купальник. Бажано, в двох примірниках;
 • Головний убір. Він захистить від променів сонця і теплового удару;
 • Засоби від / для засмаги;
 • аптечку;
 • Сонцезахисні окуляри для захисту очей;
 • Ласти з підводними окулярами;
 • шльопанці;
 • Пляжний рушник;
 • Трохи теплих речей. Цілком можлива зміна погоди на короткий час.

Звичайно, все це можна придбати і в селищі, але все буде дорого.

Все інше залежить від ваших уподобань.

Коли почати планувати відпустку

Тут також все залежить від самої людини. Ми можемо порадити наступне:

 • Оределіть з бюджетом;
 • Виберіть житло на початку року: готель, пансіонат, база відпочинку, приватний будинок / квартира. Орієнтуйтеся на відгуки. Плюс у вас буде час подумати;
 • Вибирайте кілька місць і порівнюйте умови проживання;
 • Заздалегідь купуйте квитки на літак / поїзд. Ціни будуть нижчими.

Але це рекомендації при нормальній ситуації в світі. А в умовах пандемії невідомо, що буде завтра. Тому важко планувати відпустку за 3 місяці або півроку вперед.

цікаве дослідження

В кінці січня 2021 р компанією Туту.ру було проведено опитування майже 1700 користувачів.

Виявилося, що тільки 14% респондентів набувають квиток і бронюють номери в готелях за рік вперед!

За півроку до відпустки відпочинок планують 19% опитаних людей.

За 2-3 місяці починає проявляти активність 10% респондентів.

Нарешті, 20% майбутніх туристів заявили, що нічого заздалегідь не планують. Місце відпочинку вони вибирають в останній момент!

За викупу авіаквитків ситуація наступна. Тільки 10% людей, які збираються відпочити влітку, купують квитки в березні. Удвічі більше громадян оплачують проїзд в останні два місяці весни. Решта громадян купують квитки за кілька тижнів до вильоту, а то і днів.