Наявність парковки біля готелів в Кароліно-Бугаз

Наявність парковки біля готелів в Кароліно-Бугаз

Якщо ви збираєтеся на особистому транспорті відвідати Україну і відпочити на курорті Кароліно-Бугаз в Одеській обл., Треба вибрати не тільки житло, але і готелі з паркувальними місцями. Мета паркувальної системи – надання відпочиваючим гостям додаткового сервісу. Її комплексна організація зробить стоянку автомобілів безпечної і комерційно вигідною. Тому ми вирішили дізнатися, чи є паркувальні місця в Кароліно-Бугаз.

Трохи про види парковки

Паркувальний комплекс може бути:

  • безкоштовним;
  • Частково платним;
  • платним;
  • Наземним або підземним.

Широкий функціонал сучасних систем дозволяє власникам парковки підтримувати багато тарифів.

Готелі з парковками

Парковка в Кароліно-Бугаз не повинна бути проблемою для іногородніх туристів. Тому що на маленькому курорті (населення трохи більше 2 000 чоловік) більше двох десятків готелів, що пропонують разом з номерами та місця для стоянок автомобіля. Ми можемо відзначити кілька готелів.

Безкоштовна парковка

У «Притулку у старого шкіпера» всі номери обладнані балконами і з них відкриваються види на:

  • Сад;
  • Внутрішній двір;
  • Тиху вуличку.

За додаткову плату буде трансфер від / до міжнародного одеського аеропорту (34 км).

У міні-готелі «Мила» багато сімейних номерів. Можна гуляти в доглянутому саду і милуватися панорамою з тераси.

У готелі «Вікторія» всі номери оснащені ванною кімнатою, є гарна тераса.

Парковка за додаткову плату

Для сімейних пар рекомендується готель «Бірюза». Міні-готель має в своєму розпорядженні номерами для некурящих, відкритим плавальним басейном, терасою, рестораном, баром.

«Олександрівська садиба» володіє загальною кухнею і тут є доставка їжі / напоїв в номери. Міні-готель має в своєму розпорядженні терасою, садом і ігровим майданчиком для розваги маленьких постояльців.

Готель Villa Lina розташована на першій лінії, що забезпечує вид на пляж. У розпорядженні постояльців готелю сад, тераса, лаундж (кімната відпочинку і релаксу) і загальна кухня. Якщо хочете пограти в настільний теніс, треба пройти в гостьовий будинок.

Flamingo beach club

Окремої розповіді заслуговує парковка від готелю Фламінго Біч Клаб. Тому що у неї багато переваг, в порівнянні з іншими готелями.

Для всіх постояльців парковка безкоштовна. Закритий паркінг розташований в розважальному центрі готелю. Для отримання місця для автомашини її слід відразу зареєструвати в ресепшені (рівні А1 і А2). У паркінг в’їзд здійснюється з вулиці Tasetie.

Якщо вільних місць при заселенні не опиниться, дозволяється скористатися місцями «5h». Вони призначені для учасників конференцій.

У закритому паркінгу доступні місця і для інвалідів. Машину сюди можна поставити, якщо у вас є відповідний документ.

Якщо ви приїхали в готель на великому ТЗ, його також необхідно зареєструвати. Однак безкоштовна парковка буде на стоянці «Jumbo». Вона відкрита і розташована на перетині вулиць Tasetie і Vantaanportinkatu.

Як дістатися до готелю

Дістатися з Одеси можна трьома видами транспорту:

1. Електричка. Через 60 хвилин електропоїзд доставить вас на курорт. Плюс – недорога поїздка, мінус – влітку поїзди будуть переповненими;

2. Маршрутні таксі або автобуси. Вони від’їжджають від Старосінної площі. Час шляху – трохи менше години. Ціни вище, ніж на електричці, але поїздка триває трохи менше;

3. Особиста машина або таксі. Буде потрібно близько півгодини часу, щоб дістатися до готелю.

Відстань до Одеси – 49, міжнародного аеропорту – 41 км.