Навчання кайтсерінгу біля Затоки

Навчання кайтсерінгу біля Затоки

Літній відпочинок в Одеській області України передбачає, крім купання в Чорному морі, безліч розваг на воді. Можна пройти навчання дайвінгу та пірнати на глибину, кататися на скутерах і гідромотоціклах, зайнятися серфінгом і віндсерфінгом. Все це види активного відпочинку і сподобаються молодим людям. Тут же ми хочемо розповісти про навчання кайтсерфінгу. Воно є для туристів, які вирішили вибрати для літнього відпочинку селище Затока.

Що це таке або історія кайтсерфінгу

Під кайтсерфінгом мається на увазі катання на дошці з повітряним змієм. Дослівний переклад такої: kite – повітряний змій, surfing – ковзання в прибої. Кайт дає можливість рухатися завдяки силі і швидкості вітру. При русі людина виконує різні голокружітельние стрибки і може насолоджуватися пейзажем з іншого ракурсу.

Спорядження

Перший основний елемент – кайт (крило, спот). Він буває двох типів.

Кайти – парафойл менше важать. Вони призначені для гонок / сноукайта.

Кайти-надувастики поширені більше. Навіть якщо вони впадуть на воду, їх можна легко запустити знову, не вдаючись до допомоги зі сторони. Для стрибків використовуються різкі і швидкі кайти, для навчання – зі спокійною конструкцією.

Довжина крила залежить від сили вітру та ваги спортсмена.

Другий важливий елемент – дошка або surfboard. Варіант твінтіп (це двунаправленная дошка) застосовується для стрибків і навчання початківців. Щоб розвивати високу швидкість використовують рейсову дошку.

З допоміжних пристосувань відзначимо:

  • Гідрокостюм – захист від УФ променів і переохолодження;
  • Гідротапкі. Вони обов’язкові при навчанні;
  • Трапецію – знижуються навантаження на руки. На ній фіксується кайт;
  • Планку зі стропами;
  • Насос для накачування балонів. Він знадобиться при використанні спитав з компресором.

Навчання в школі «Віндрайдер»

Тепер подивимося, як працює школа кайтсерфінгу. Вона розташована в селищі Сергіївка.

Навчання кайтсерфінгу починається 1 травня. Школа закривається в кінці вересня, коли завершується літній сезон. На її території є:

  • Сховище для речей / екіпіровки;
  • Магазин товарів;
  • Зона відпочинку. Літній душ, сонячні панелі, туалет. Учням пропонуються гарячі напої: підбадьорливий чай або ароматну каву. Під час відпочинку можна робити фото.

Розташування школи вдале. З одного боку мілководна лиман, з іншого – глибоке море. Тому можна використовувати різні споти для агресивного катання або для навчання.

Методика навчання школи перевірена роками, і основний акцент робиться на безпеку новачка і оточуючих. Тому протягом 6 днів інструктори індивідуально навчають молодих райдерів на універсальних і безпечних обладнанні Slingshot і Ozone. Після завершення навчання видається сертифікат школи Windrider.

Хто може займатися

Можуть займатися все, навіть якщо вам 70 років або вага за 100 кг. Мінімальний вік для занять – 10 років. Обмеження наступні.

Якщо у вас травмовано коліна, просто катайтеся по гладкій водної поверхні. При хворий спині вибирайте сидячу трапецію. Діти можуть використовувати маленький кайт і повинні виходити в море в слабкий вітер. Якщо не вмієте плавати, треба буде надіти рятувальний жилет.

Ціни

Базовий курс триває 6 годин. Судячи з відгуків, одні учні все схоплюють за 2-3 години, іншим потрібно до 15 годин. Все залежить від фізпідготовки людини, здатності засвоювати інформацію і швидкості його реакції.

Вартість навчання – 1 255 грн. ($ 45) за одне заняття. Сюди входить оренда обладнання. Повний курс навчання обійдеться в 8 370 грн. ($ 300).