Можливість відпочинку на курорті Кароліно-Бугаз круглий рік

Можливість відпочинку на курорті Кароліно-Бугаз круглий рік

Курорти бувають різні. Одні розраховані на зимовий відпочинок, у інших – пік намічається в літні місяці, але є і такі місця, які можна відвідувати цілий рік. На жаль, відпочинок в холодний період в Кароліно-Бугаз не найкраще рішення. Курорти чорноморського узбережжя Одеської обл. призначені для літніх відпусток і купання в морі.

Звичайно, ніхто не може вам заборонити приїхати на Чорне море в грудні або березні.
Забронювали номер в готелі (хоча це можна і не робити в зимовий час), купили квиток і приїхали. Тим більше, що і житло буде більш доступно. Однак це невелике селище, населення якого трохи більше 2 тис. Людей. Яких-небудь серйозних розваг тут немає.

Однак тут чисте повітря, тому що немає промислових підприємств. Це привертає літніх і хворих людей.

Лікування

Як правило, люди у віці і хворі люблять спокій. Саме відпочинок в несезон дозволить їм вдосталь насолодитися відпусткою в тиші. Основна причина шуму – діти, але в цей час року вони вчаться в школі, тому можна спокійно відпочивати.

Курортні зони, і Кароліно-Бугаз не виняток, лікарі часто називають природним інгалятором. Тому що свіже морське повітря має:

  • Підвищеним вмістом озону / кисню;
  • Негативними аероіонами;
  • Гідроаерозолей морських солей та іншими цілющими властивостями.

Брізи, морські хвилювання і багата флора іонізують повітря. Концентрація хлористих солей на пляжі в 20 разів перевищує цей показник в 1000 метрах від пляжної території! Тому чисте повітря чорноморського узбережжя допомагає хворим при хронічних захворюваннях легенів і дихальних шляхів!

Відпочинок на курорті цілий рік дозволить проводити аеротерапію в будь-який сезон. У неї три види:

  • Перебування в одязі (спокій, рух) на свіжому повітрі в одязі;
  • Денний / нічний сон на повітрі;
  • Повітряні ванни.

Звичайно, тривалість перебування на повітрі повинна координуватися, виходячи від сезону, погоди та фізичної активності.

Комбіноване лікування під час літнього відпочинку

Пік відпочинку в Кароліно-Бугаз доводиться на два останні літні місяці, коли температура води в Чорному морі піднімає до 26-27 градусів і на суші тепло. Тому для тихого, спокійного відпочинку і лікування підійдуть кінець травня, червень і вересень.

В кінці червня і вересні можна купатися (температура води буде 20-22 градуси) і приймати повітряні ванни. Кількість туристів невелика, ціни на проживання та харчування ще (червень) або вже (вересень) низькі. Тобто, ви з користю проведете час і забезпечите собі низькобюджетний відпочинок, що неможливо в липні / серпні.

Як бачите, навіть літні курорти можна використовувати з користю для свого організму!