Куди сходити за покупками в Короліно Бугазі

Куди сходити за покупками в Короліно Бугазі

Кароліно-Бугаз-невелике селище в 50 км від Одеси. Гіпермаркетів, торгових центрів і великих ринків немає – ні в самому селищі, ні поблизу. Якщо ви плануєте масштабні покупки, краще заздалегідь купити все в Одесі або Затоці. На самому курорті вийде купити тільки продукти, медикаменти, сувеніри, аксесуари для пляжу та інші товари першої необхідності, які потрібні на відпочинку. Невеликих магазинів в Кароліно-Бугазі предостатньо.

Магазини та ринки в Кароліно-Бугазі

Найзручніші магазини в селищі-невеликі супермаркети типу “Чайки”або” Універсаму студентського”. Все це магазини на головній вулиці селища-Приморській. Є і міні-маркет” Апельсин”, він розташований поблизу від готелю Flamingo beach club. Тут часто бувають не тільки туристи, а й місцеві жителі. До речі, жителі селища хвалять асортимент продуктів і якість. У подібних магазинчиках можна купити все необхідне:

  • хліб і хлібобулочні вироби;
  • молочну і кисломолочну продукцію;
  • м’ясо, ковбаси, яйця;
  • овочі та фрукти.

Правда, в курортний сезон овочі та фрукти краще купувати не в магазині, а в спеціальній овочевий наметі або на місцевому ринку. Там овочі та фрукти свіже, крім того, асортимент ширше.

Ринок, або, як його називають місцеві, базарчик розташований тут же, на Приморській вулиці. Асортимент тут невеликий, але цілком достатній для літнього курорту. Все багатство Бессарабської родючої землі можна побачити тут.

Як дістатися до продуктового магазину і ринку в Кароліно-Бугазі

Як ми вже писали, і базар, і продуктові магазини зосереджені в основному на головній вулиці селища – Приморській. І їздити на громадському транспорті не потрібно, все і так поруч, в пішій доступності. Зручно, що на вулиці, що межує з центральним пляжем курорту, можна відразу купити все необхідне.

Тут же є і аптека, де можна купити популярні ліки, крем від засмаги або мазь від опіків, якщо вам вже не пощастило і ви обгоріли на сонці.

Де краще купувати алкогольні напої?

В універсамах і міні-маркетах є спиртне, але краще за ним прийти в спеціальний магазин. Наприклад, в Кароліно-Бугазі є:

  • магазин з розливним пивом та закусками “Пивас-Бугаз”;
  • магазинчик ” Алкоголь”;
  • винна лавка.

Тут асортимент алкогольних напоїв ширше, ніж у звичайних продуктових магазинах. Ціни не факт, що нижче, зате ви зможете вибирати напої на свій смак.