Комфортний відпочинок з дітьми в Кароліно-Бугазі

Комфортний відпочинок з дітьми в Кароліно-Бугазі

На календарі залишилися останні дні зими, саме час подумати про літню відпустку. Сімейним туристам рекомендуємо розглянути відпочинок з дітьми в Кароліно-Бугазі. Цей курортний селище в Одеській області на узбережжі Чорного моря славиться просторими пляжами і широкою смугою мілководдя. Тут доступні ціни на житло, зручна транспортна розв’язка, менше шуму і більше тиші в порівнянні з іншими чорноморськими курортами.

Кілька слів про курорт

Кароліно-Бугаз – це невелике курортне селище, розташоване в екологічно чистому районі Одеської області – на Білгород-Дністровському лимані. Пляжний сезон тут починається в травні, коли температура морської води прогрівається до 20 градусів, і закінчується в останніх числах вересня. Кліматичні умови в Кароліно-Бугазі приблизно такі ж, як на Арабатській стрілці, для відпочинку з дітьми кращого місце на Чорноморському узбережжі годі й шукати. Тут немає бурхливого нічного життя, галасливих пляжних тусовок і екстремальних розваг, але вам гарантоване повне єднання з природою, можливість сповна насолодитися тишею, морем, сонцем і влітку.

Особливості проживання

Повноцінний сімейний відпочинок в Кароліно-Бугазі рекомендуємо планувати заздалегідь, тобто забронювати житло на курорті ще до поїздки. Ви можете вибрати для проживання:

 • недорогі кімнати в приватному секторі;
 • пансіонат чи санаторій;
 • сучасний міні-готель із закритою для сторонніх людей територією і власним виходом на пляж;
 • базу відпочинку на березі моря;
 • сучасний рекреаційний комплекс, що пропонує послуги проживання в форматі «все включено».

Ви можете вибрати готель для сімейного відпочинку в Кароліно-Бугазі європейського класу, де вартість номера – вище середнього, наприклад – Готель Flamingo beach club, розташований на березі озера, що має впорядковану територію з басейном, зоною відпочинку, власним рестораном і пляжним баром. Його упорядковані люкс-апартаменти відмінно підходять для закоханих пар і сімейних туристів з дітьми.

Розваги для дорослих і дітей

Чорноморський курортне селище Кароліно-Бугаз більше підходить любителям тихого сімейного відпочинку. У плані розваг тут все орієнтоване на сім’ї з дітьми. Весь курортний сезон тут працюють:

 • пляжні атракціони – водні гірки, батути, «банани», «шайби», водні скутери і багато іншого;
 • пляжні кафе з великим вибором легких закусок і прохолодних напоїв;
 • прогулянкові катери і яхти, що запрошують всіх бажаючих насолодитися видами на мальовничі береги Одеси з моря;
 • екскурсійні бюро, що пропонують оглядові маршрути по Одесі з відвідуванням пам’ятних місць, в Білгород-Дністровську фортецю, в місцеву «Венецію» – місто Вилкове, по катакомбах в село Нерубайське, в Дунайський заповідник і т.д.

Не можна не згадати про риболовлю в Затоці, що омивається хвилями Чорного моря, Дністровським і Шаболатським лиманом, де гарантований багатий улов кефалі, камбали, ставриди, пеленгаса і чорноморських бичків.

Комфортні пляжі

Головною розвагою Кароліно-Бугаз є море, сонце і пляж, де туристи проводять більшу частину дорогоцінного відпускного часу. Всі місцеві пляжі – чисті, просторі і безпечні. У цьому курортному селищі від комерційних будівель звільнена майже вся берегова смуга. Туристи вважають за краще відвідувати:

 • центральний пляж – завжди багатолюдний, з безліччю розваг на суші і на воді;
 • дикий пляж – чистий і широкий, на ньому панує первозданна природа і тиша;
 • приватні пляжі готелів і санаторіїв з чудовим сервісом і умовами преміум-класу.

Селище Кароліно-Бугаз вважається одним з кращих курортів для сімейного відпочинку з дітьми на Чорноморському узбережжі України.