Інфраструктура Сонячного району в Затоці

Інфраструктура Сонячного району в Затоці

Відомий курорт Затока, розташований на березі Чорного моря в Одеській обл. Україна, розділений на три райони. У кожного з них є свої фішки, плюси і недоліки. Лиманський район вважається найспокійнішим, Центральний – гучним, а Сонячний – розвиненим, з великою кількістю готелів і баз відпочинку. Про перші два району ми вже розповідали в інших статтях. Тут ми розберемо відпочинок в Сонячному районі.

3 райони селища Затока

Поділ йде по станціях:

 • Ст. Бугаз з територією Будакській коси це Центральний район;
 • Ст. Лиманська Кароліно-Бугаз – Лиманський район;
 • Ст. Сонячна, Дружба і Морська – Сонячний район, про який і піде мова нижче.

Інфраструктура

При в’їзді з боку Одеси першої буде Лиманська станція, далі Сонячна.

З центру області туристи можуть сюди дістатися з залізничного вокзалу. Перший варіант – електропоїзд на Білгород-Дністровський. Другий – маршрутне таксі № 560. Якщо вам зручніше добиратися з автостанції у ринку «Південний», сідайте на маршрут №580.

У всіх випадках сходіть на ст. Сонячна.

Пляж

Пляж безкоштовний, атмосфера на ньому спокійна. Його інфраструктура розвинена краще, ніж у сусідньому Лиманському районі. Однак вода не така солона, а злиття з водами Лиманського затоки призводить до появи водоростей, та й настирливі комарі будуть докучати. Купатися можуть зустрічати медузи.

Крім того, на території Лиманського району пляж широкий, до 160 метрів, в деяких місцях і зовсім до 200 м. Тут він, хоча і протяжний, але занадто вузький. У деяких місцях навіть немає берега, одні камені.

Пляж Сонячного району селища Затока вважається спокійним, але працюють бари, ресторани. Можна на березі моря перекусити і випити прохолодних напоїв. Так як район вважається в Затоці більш респектабельним, вартість послуг вище, ніж в Лиманському.

Розваги

З пляжних розваг відзначимо батути і катання на:

 • гідромотоціклах;
 • бананах;
 • катамаранах;
 • скутерах та ін.

Вечірньої пори можна посидіти в ресторанах і барах. Для молоді організовуються дискотеки, до ранку працюють нічні бари. Крім того, організовуються різні екскурсії в навколишні зони. Можна відвідати страусину ферму, побувати в старовинній Білгород-Дністровської фортеці, відвідати центр культури вина в селі Шабо, покататися на гондолах у Вилковому (місцева Венеція) і багато іншого.

Для покупки продуктів і необхідних речей рекомендується відвідати супермаркет «Таврія В» (вул. Сонячна, 9) і ринок.

Житло

У селищі Затока Сонячний район вважається більш розвиненим і престижним, ніж Лиманський. Звідси і перевага в 1.5 рази за кількістю баз відпочинку, пансіонатів і готелів. Їх в Сонячному – понад 60!

Частина з них розташована ближче до Дністровського лиману. Тут цінник нижче, але йти до моря довше. Більш комфортні умови для житла надаються ближче до Чорного моря. Але зростає вартість проживання.

Відзначимо деякі місця з різними цінниками за добу проживання в міру їх зростання:

 • Автомобіліст. Від 100 грн. Номери (2-6 місць) для проживання: VIP, з поліпшеними умовами, економ;
 • Витязь. Від 200 грн. Номери (1-4) пропонуються: люкс, напівлюкс, простий. Проживання в дерев’яних будиночках;
 • Зоря. Від 350 грн. Номери (1-4). Проживання в дерев’яних будиночках і в кам’яному корпусі (Стандарт +);
 • Лиман. Від 600 грн. Номери (1-4) Стандарт і економ. Харчування – шведський стіл. Двері обладнані електронними замками;
 • Сонячна Фантазія. Від 750 грн. Можна орендувати міні-люкси, поверх з трьох кімнат, окремо стоять будиночки.

У всіх базах відпочинку пропонується триразове харчування. Максимальний час до моря – 10 хвилин ходьби.

Якщо запропоновані варіанти вас не влаштували, рекомендуємо вам вибрати затишний і комфортабельний готель Flamingo Beach Club, розташований в Лиманському районі.