Екскурсії на теплоході по Дністровському лиману

Екскурсії на теплоході по Дністровському лиману

Під час будь-якого літнього відпочинку рекомендується не тільки купання в морі і загоряння на пляжному піску. Тому що так буде нудно. Рекомендуються й інші розваги. Вони можуть бути на курортах Одеської області України різними. Нижче ми розберемо екскурсії на теплоході з селища Затока.

Новий теплохід

До 2009 року експлуатувався теплохід «Каштан». Потім він перестав здійснювати прогулянки. Через 10 років в лимані стало доступно нове судно, обладнане диско-баром. З причалу Затоки о 11:30 починається чотиригодинний екскурсія на теплоході по Дністровському лиману. Туристів супроводжують екскурсоводи.

Раз в два дня на цьому ж теплоході пропонуються вечірні тригодинні (20: 00-23: 00) прогулянки з дискотеками. Відпочиваючі можуть за цей час:

  • Весело провести час на воді. Можна перекусити і випити прохолодних напоїв;
  • Насолодиться заходом;
  • Красивою природою;
  • Прекрасною панорамою.

На шляху проходження туристи побачать розвідний міст. Унікальність конструкції в тому, що дві її частини біля берегів розлучаються, а центральна – піднімається нагору. Цікаво, що міст спроектували в 1827 році, але звели тільки в 1955! Раніше він піднімався 5 разів на добу. Однак за 60 з гаком років його конструкція зносилася і тепер підйом виконується двічі на день. У вашому розпорядженні буде 40 хвилин, щоб зробити унікальне фото.

З одного боку моста розташований порт, з іншого – пляж.

У 1827 р на вході в лиман встановили маяк. Вежа, що володіє висотою в 16 метрів, здатна висвітлювати судам шлях довжиною в 16 км.

Ще один теплохід

У лютому 2021 року в Затоці з’явився «Хірург Юрженка». Теплохід доставили з Херсона, щоб задіяти його для перевезень 120 пасажирів по річці. Він буде працювати на лінії «Білгород-Дністровський – Овідіополь – Затока». Для роботи на лимані планується постачання ще двох теплоходів.

Де можна побувати

На теплоході, судячи з відгуків, ви відвідаєте старовинну Акерманську фортеця. Поруч з нею знаходиться джерело Сочавського. На шляху проходження теплохода знаходиться село Шабо з відомим на всю Україну однойменною виноробним комплексом. Тут можна спробувати і купити 9 сортів вина.

Що стосується ціни, то прогулянка на теплоході з відвідуванням Білгород-Дністровської фортеці, джерела Сочавського і винного льоху в селі Шабо обійдеться вам в 250-280 грн.