Екскурсії в Білгород-Дністровськ з Затоки

Екскурсії в Білгород-Дністровськ з Затоки

У будь-якій справі потрібна різноманітність. Якщо ви будете щодня їсти одну й ту ж саму їжу, якою б якісною і гарною вона не була, вам це набридне. Аналогічно і в сфері туризму. Тому на будь-якому курорті туристам пропонуються розваги. Наприклад, з селища Затока організовуються екскурсії в Білгород-Дністровський та інші захоплюючі тури в околиці Одеської області.

Подивимося, що є відпочиваючим на цьому курорті.

Середньовічна фортеця

Якщо відвідайте старовинну фортецю, зможете насолодитися прекрасним видовищем – лицарськими боями. Місто знаходиться в 20 км від Затоки. Вартість відвідування найстарішої фортеці України становить 80 грн. ($ 3). За дитячий квиток дозволяється платити вдвічі менше. При відвідуванні фортеці на особистому автомобілі доведеться розлучитися з ще 20 грн. за стоянку. Але можна за копійки доїхати на електричці.

Групова екскурсія в Акерманську фортеця з Затоки організовується на автобусах і катерах. Вартість в межах 150-180 грн. на одну людину.

Видатна пам’ятка оборонної архітектури середньовіччя зводився з місцевого каменю-вапняку. Судячи з фото, він майже повністю зберігся і має форму неправильного багатокутника.
Священний джерело, музей етнографії та розкопки Тіри

Екскурсії з Затоки в Білгород-Дністровський не закінчуються відвідуванням тільки знаменитої фортеці. На околиці місті знаходиться джерело Іоанна Сочавського. Він розташований в церкви, а вона – майже під землею. Вода джерела зцілила багатьох хворих (є факти) і вважається святою. Тому церква відвідують численні паломники.

Тут же працює і найстаріший етнографічний музей України. У нього 4 відділи:

  1. Етнографічний;
  2. Археологічні;
  3. Колекції нумізмата;
  4. Експозиції Природи Краї.

Ви ознайомитеся з національним одягом, килимами, меблями і предметами побуту населення області.

Далі можна відвідати давньогрецьке місто Тіра, точніше, його розкопки. Раніше він розташовувався на місці сучасного міста Білгород-Дністровського.

Кулєвчанське диво

Село Кулечі біля кордону з Молдовою і розташоване на пристойному видаленні від Затоки. Треба подолати 70 км і заплатити 200 грн. за екскурсію, щоб побачити чудеса села:

Поклінний хрест. Вік святині майже 1500 років і вона оберігає Україну;
Казанська Богородиця. Щорічно з ікони знімають скло, щоб покласти лілії, які продовжують рости навіть під склом (його потім повертають назад). Це робиться після Пасхи в п’ятий день тижня;
Зображення хреста з Голгофи. Кожне богослужіння дане розп’яття мироточить.

Село Шабо

В самому кінці подорожі можна заглянути в село Шабо. Він також розташований в Білгород-Дністровському районі і знаменитий своїм виноробним комплексом. Ви побуваєте в цехах розливу, поблукати в музейному лабіринті, відвідайте підвали Королівський і Хересний, а також кінозал компаніюПро

Завершується екскурсія дегустацією дев’яти сортів вина (біле, червоне, сухе, напівсухе, напівсолодке, десертне) в Кришталевому залі на 5-му поверсі під землею. До вина подаються сир, крекери і волоський горіх.

Якщо напої сподобаються, їх дозволяється купити у фірмовому магазині Шабо.

Тривалість екскурсії – 2,5 години, вартість – 300 грн.
Запис на екскурсію

На вулицях Затоки працюють розповсюджувачі, які допомагають із записом на тури. Свої послуги пропонують і екскурсійні компанії. Їх представники присутні в багатьох готелях курортного селища.

Щоб дізнатися про діяльність цих фірм, досить знайти і почитати відгуки туристів, які вже були в Затоці.