Де можна залишити особисті речі відпочинку в Кароліно-Бугаз?

Де можна залишити особисті речі відпочинку в Кароліно-Бугаз?

Будь-який турист, що приїжджає на відпочинок, матиме багаж. Тому йому в будь-якому готелі треба забезпечити зберігання особистих речей. Рекомендується поцікавитися цим питанням при бронюванні номера. Подивимося, як вирішується ця проблема на Україні, в готелях курорту Кароліно-Бугаз, розташованого в Одеській обл.

Основні правила зберігання

На початку розберемо основні правила зберігання речей в готелях Кароліно-Бугаз.

Крадіжка буде неприємна для будь-якої людини. Однак речі діляться на цінні і не дуже.

Найбільший інтерес у зловмисників викликають:

  • гроші;
  • Банківські картки;
  • Ювелірні прикраси;
  • Техніка (наприклад, смартфони, планшети, ноутбуки);
  • документами;
  • Дамські сумки. У них може бути все, що перераховано вище.

З грошима все зрозуміло, прикраси і техніку зазвичай здають в скупку, а ось документи, швидше за все, повернуть. Мовляв, ви втратили на вулиці, ми вам повертаємо, а ви нам даєте винагороду. Що стосується пластикових карт, то тут потрібен фахівець, який уміє виводити кошти без дозволу власника платіжного засобу.

Де зберігати

Найбільш уразливі речі зберігаються в різних місцях. Якщо для вас це питання актуальне, при бронюванні номера, з’ясовуйте, як буде готель сприяти вам у вирішенні даної проблеми. Бо не кожен готель, що забезпечує постояльцям житло, приділяє серйозну увагу питанням безпеки клієнтів.

Сейф

Перший варіант – ресепшен. Швидше за все, послуга буде платною. Платіть, берете ключ від комірки, кладете туди цінні речі, закриваєте, а інформація заноситься до реєстру. Якщо щось станеться, готель зобов’язаний відшкодувати вам збиток.

Досить доступний і безпечний варіант, але рекомендується наступне:

Складайте опис, а потім покладіть її в клітинку;

Якщо в сейф кладуться готівку, відзначте в описі точну суму і не забудьте про позначку співробітника готелю.

Сейф встановлюється і в номері. Послуга може бути платною і безкоштовною. Часто допускається самостійна установка коду по інструкції, що додається. Якщо виявите повну / часткову пропажу речей, потрібно звернутися на ресепшен і зателефонувати в поліцію.

Камера зберігання

Рекомендуємо тут залишати валізи з одягом і недорогими речами. Оптимальний варіант, якщо ви виселилися з готелю о 12 годині, але ваш поїзд / літак відправляється ввечері. Документи, гроші, і дорогу техніку не треба здавати. Тому що сюди мають доступ багато людей і адміністрація не несе відповідальності за втрату майна клієнта.

Локери

Це шафки / ящики з замками. Поширений варіант для хостелів, де в номері одночасно можуть жити до 15 осіб. Замок часто орендують або привозять з собою. Локер для зберігання речей – розумна ідея, але подібні багажні замочки легко розкриваються. Правда, злочинцеві треба дочекатися, щоб в кімнаті нікого не було.

Запобіжні заходи

Радимо вам зробити перед поїздкою паперові / електронні копії документів. Перший варіант можна зберігати в сейфі готелю, другий – на e-mail. Сфотографуйте цінні речі, номери всіх гаджетів і відправте на ел. пошту.

Рекомендуємо вам створити кілька рахунків і готівку купюри тримати подалі від карт.

Вкрали речі

Припустимо, що у вас вкрали речі. Як вирішити неприємну ситуацію?

Рекомендуємо вам звернутися:

  • До адміністрації готелю і залишити собі копію заяви;
  • До турагенту і повідомити про крадіжку;
  • До гіду. Він може допомогти звернутися не тільки в поліцію, але і в інші інстанції;
  • Із заявою в поліцію.

Сподіваємося, що у вас не буде неприємностей на курорті Кароліно-Бугаз.