Бронювання номерів в готелях Кароліно-Бугаз в несезон

Бронювання номерів в готелях Кароліно-Бугаз в несезон

Туристи, які обрали місцем для відпочинку Одеську обл., Кароліно-Бугаз і пляжі чорноморського узбережжя України, вважають за краще брати відпустку в сезон. Тут все зрозуміло, тепле Чорне море, гарячий пісок, море розваг. Однак є переваги відпочинку та в несезон, а готелі в Кароліно-Бугазі будуть вам тільки раді.

Плюси відпочинку в несезон

Ви здивуєтеся, але плюсів досить багато.

Найголовніший чинник – ціни на готелі в несезон. У порівнянні з піковим часом (липень, серпень), вартість номерів буде просто казковою. Практично, кожен більш-менш забезпечений турист зможе забронювати пристойний готель по осудною ціною.

Ставлення і черги

Трохи вище ми вже сказали, що вам будуть раді. Немає напливу туристів, немає доходів. Ціни на фрукти і овочі різко падають. Без проблем візьмете автомобіль на прокат. Всі послуги нададуть, тільки витрать гроші!

Ніяких черг. Звідки їм узятися, якщо немає народу? Швидко купуєте продукти в магазинах, вас відразу обслужать в кафе і ресторанах.

Порожні пляжі

На пляжах прекрасна панорама. Сидіть, практично, одні на пляжі і вдихаєте лікувальний морське повітря. Тиша і спокій, ніякого шуму і безмежне щастя. Можливо, побачите на пляжі ще 2-3 таких же «диваків», як ви, але це не береться до уваги.

Тепло

Як би не було холодно в несезон в Кароліно-Бугаз, буде набагато тепліше, ніж у вашому регіоні. Середня температура повітря на курорті ніколи не опускається нижче 0 градусів. Навіть в зимовий час вона становить 2,7 / 0,8 / 4,8 градусів у грудні. / Січ. / Февр. А восени і навесні температура комфортна, в діапазоні 9 (листопад) – 23 (травень) градуси. Ви зможете з задоволенням погуляти, побачити навколишні визначні пам’ятки і подихати свіжим повітрям для лікування.

Мінуси відпочинку в несезон

Основний мінус – не викупатися в море. Температура води в травні досягне позначки тільки в 18 °. Можуть виникнути труднощі з покупками. Магазинів в самому селищі мало. Можете не вгадати з погодою. Цілком можливо, що синоптики помиляться. Інтенсивність руху маршрутних автобусів і таксі знизиться.